Moto Buds ve Buds+ yakında satışa sürülecek! Özellikleri ve satışa çıkış tarihi açıklandı

Motorola, Hindistan’da tamamen kablosuz (TWS) kulaklık pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Lenovo bünyesindeki bu marka, yeni iki ses cihazının lansman tarihini onayladı. Moto Buds ve Moto Buds+ modelleri gelecek hafta tanıtılacak. Bu ürünler, global pazarda bu ayın başlarında tanıtılmıştı.

Moto Buds ve Moto Buds+, 9 Mayıs Perşembe günü öğlen 12’de duyurulacak. Flipkart, bu ürünlerin satışa sunulacağı platform olarak bir mikrosite yayınladı. Moto Buds+, iki model arasında daha üstün özelliklere sahip olarak öne çıkıyor.

Moto Buds ve Buds+ yakında satışa sürülecek! Özellikleri ve satışa çıkış tarihi açıklandı

Flipkart’ın mikrositesine göre, Moto Buds yarı iç kulaklık tasarımına sahip ve düz bir gövde ile silikon uçlara yer veriyor. Dört Pantone onaylı renk seçeneğiyle; Yıldız Işığı Mavisi, Mercan Şeftalisi, Kivi Yeşili ve Buzul Mavisi şeklinde piyasaya sürülecek. Tüm renk seçeneklerinde kulaklık kutusu Beyaz renkte olacak. Bu kulaklıklar, stüdyo kalitesinde ses sunan 12.4mm dinamik sürücüye sahip. Tek şarjla 9 saate kadar kullanım süresi vaat eden Buds, hızlı şarj desteği de sunuyor.

Öte yandan, Moto Buds+ ise Bose işbirliğiyle geliştirildi. Bu model, net vokaller ve derin baslar için 11mm woofer ve 6mm tiz hoparlör içeren çift sürücülere sahip. Yüksek çözünürlüklü ses detayları sunan kulaklık, daha etkileyici ve çok boyutlu bir dinleme deneyimi için Dolby Baş İzleme desteğine sahip. Orman Grisi ve Plaj Kum Beji renklerinde kullanıma sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir